До уваги викладачів предметів у 9 класі!

   З 22 грудня 2021 року до 17 січня 2022 року розпочинається конкурсний вибір підручників для 9 класу та вибір підручників для повторного видання для 9 класу ЗЗСО

Безпосередній вибір підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів у комплекті з проєктами обкладинок з кожної назви підручника здійснюють учителі закладів освіти. 

До уваги  педагогів – інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору підручників

з 22 до 29 грудня 2021 року учасниками Конкурсу буде проведено онлайн-презентації авторських концепцій їхніх підручників на youtube-сторінці ІМЗО: 

З 22 грудня 2021 року до 17 січня 2022 року педагогам необхідно  переглянути макети підручників  та взяти участь в обговоренні підручників в електронній бібліотеці ІМЗО.

Задля покращення змістового наповнення підручників пропонується надати пропозиції та зауваження в Електронній бібліотеці ІМЗО на відповідних сторінках, де розміщені електронні версії підручників. Для обговорення будуть запропоновані новостворені підручники для 9 класу закладів загальної середньої освіти, а також підручники, які плануються для повторного видання.

17 січня 2022 року  заповнити  дві спеціальні форми: конкурсного  вибору підручників та форму вибору підручників для повторного видання,  та узагальнені результати передати (в паперовому та електронному вигляді) до управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by