Найважливіші новини від МОН

Колеги, вітаємо!

ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ 2020

18 серпня в онлайн-форматі пройшла Серпнева конференція 2020. Основною темою конференції стала організація навчального року 2020-2021, зокрема в умовах пандемії.

Завдяки онлайн-технологіям до участі у конференції змогли долучитися усі бажаючі. А користувачі соцмереж поставили спікерам понад сотню запитань.

Матеріали конференції доступні на сайті МОН за посиланням. Про саму конференцію можна прочитати у статті на сайті Міністерства.

ЯК СТВОРИТИ БЕЗПЕЧНУ І ДРУЖНЮ ШКОЛУ: РЕКОМЕНДАЦІЇ МОН

Щоб педагоги і керівники шкіл могли ефективно протидіяти конфліктам і булінгу з-поміж учнів, Міністерство розробило практичні рекомендації щодо впровадження концепції “Безпечна і дружня до дитини школа”. Їх вже надіслано місцевим департаментам освіти, а ознайомитись із ними можна також і за цим посиланням на сайті МОН.

Впроваджувати Концепцію в школі керівнику закладу разом із вчителями рекомендується у 10 кроків і за детальними інструкціями. Це допоможе організувати у школі безпечний освітній процес.

Концепція також містить онлайн-інструмент “Експрес-оцінювання” – він допоможе провести моніторинг актуального стану безпечного освітнього середовища та отримати інформацію про рівень безпеки.

Самі рекомендації розміщено за цим посиланням, докладніше про них можна прочитати ось тут.

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ЗАКУПІВЛЯХ
ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ І ОБЛАДНАННЯ?
ПОЯСНЮЄ МОН

Міністерство розробило детальне роз’яснення про особливості закупівель засобів навчання та обладнання за кошти державного і місцевих бюджетів.

Зокрема, йдеться про закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання, електронних освітніх ресурсів, обладнання для STEM-лабораторій, меблів тощо.

Саме роз’яснення можна знайти ось за цим посиланням, а про документ читайте у цьому матеріалі МОН.

ПОТРЕБУЄМО ВАШОЇ ДУМКИ ЩОДО РОЗВИТКУ НУШ

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Плану заходів з реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у НУШ на 2020-2021 роки.

Проєкт передбачає заходи, які допоможуть:
– сформувати безпечні, комфортні та здорові умови навчання в школах,
– оволодіти компетентностями, необхідними для безпечного та здорового способу життя.

Пропозиції та зауваження приймаємо до 3 вересня на е-пошту storchak@mon.gov.ua з темою повідомлення “План заходів. Громадське обговорення”. Будемо вдячні за вашу думку щодо документа!

З любов’ю
команда Міністерства освіти і науки України

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by