Запрошуємо до участі. «Національна премія Global Teacher Prize Ukraine»

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти інформує, що відповідно до листа Громадської Спілки «Освіторія» від 03 липня 2020 року, в Україні  03 жовтня 2020 року, у Всесвітній день учителя, відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців проєкту національної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Премію Global Teacher Prize Ukraine називають Нобелівською премією для вчителів. Цьогоріч, всупереч епідеміологічній ситуації, що склалася у світі, Громадська Спілка «Освіторія» продовжує реалізовувати цей проєкт, оскільки усвідомлює, наскільки  ця справа є важливою. Адже, згідно останнього дослідження, проведеного компанією KANTAR Ukraine у березні 2020, 38,7% людей вважають, що роботу вчителя не цінують, а лише 9,4% суспільства були б не проти, аби їхня дитина обрала професійний шлях учителя. Водночас, дослідження GFK показало, що 82% освітян вважають свій соціальний статус низьким. З огляду на такі цифри, важливо провокувати позитивний емоційний бум в суспільстві.

За 3 сезони премії було отримано понад 8000 номінацій від українців, які дякували своїм учителям, і 5532 заявки на здобуття премії від освітян з усієї країни.

Кульмінацією національної премії Global Teacher Prize Ukraine є урочиста церемонія нагородження переможця, яка щороку відбувається у Всесвітній день вчителя.

Просимо сприяти проведенню премії Global Teacher Prize Ukraine та долучитися до проєкту.

Інформація про проєкт та посилання на форму реєстрації:

https://globalteacherprize.org.ua/ та в додатку до листа.

 

Додаток 2

до листа ОБЛІППО

від 08.07.2020 № 532/09.4

Розширена інформація про проєкт Global Teacher Prize Ukraine

Премія Global Teacher Prize Ukraine пропонує цікавий виклик, шанс проявити себе та заявити про свої здобутки на всю Україну, можливість стати частиною спільноти освітян – агентів змін, куди входять фіналісти минулих років, а також – гідні призи.

Головний переможець Премії отримає звання кращого вчителя України, грошову винагороду у розмірі 250 000 гривень та участь у Міжнародному освітньому форумі, який у 2020 році має відбутися в Лондоні. А також рік безкоштовного навчання від Громадської Спілки «Освіторія».

Але на цьому переможці не закінчуються. Кожного року бізнес та фонди розуміють важливість професії  вчителя та стають партнерами Премії. Так формуються додаткові призи, які допомагають винагородити якомога більше вчителів.

Цьогоріч додаткові номінації наступні:

  1. «Вчитель-новатор» від Microsoft Ukraine, що поїде на міжнародний освітній форум;
  2. «Народний вчитель» – переможець народного голосування відправиться в складі освітнього десанту переймати досвід у закордонних колег;
  3. «Вибір серцем» – грошовий приз та освітня подорож від Наталії Мосейчук;
  4. Спеціальний приз для вчителя хімії від Zagoriy Foundation (100 000 гривень вчителю-переможцю та 100 000 гривень для потреб школи-переможця);
  5. Спеціальна номінація для вчителів громадянської освіти від Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID/ENGAGE) та здійснюється Pact в Україні. Приз: сучасний ноутбук та поїздка на форум в Давосі у 2021 році.
  6. Здійснення мрії, вказаної в анкеті фіналіста, від агрохолдингу МХП.

Подати заявку або номінувати колегу: https://globalteacherprize.org.ua/

Контактна особа – Ольга Нагорнюк, тел. 0964365634

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by